Darmowa dostawa od 500zł!
 • Pomysł

  Od jakiegoś czasu po prostu obserwowaliśmy - głównie psy - i spisywaliśmy uwagi. Powstało mnóstwo notatek o tym, co psy lubią, co się u nich sprawdza, a co nie, co jest bezpieczne, a co tylko ładne, co sprawia frajdę właścicielom, a co UŻYTKOWNIKOM.

 • 10.2022

  Zoja

  W pewną listopadową noc 2022 roku na świat przyszła ONA - wyczekiwana, utęskniona, upragniona - Królowa Mokotowa ZOJA.

 • Początek działalności

  I wszystko zaczęło nabierać tempa. Znaleźliśmy świetny lokal, zrobiliśmy jego projekt i... zaczęliśmy poszukiwania produktów do naszego sklepu. Utonęliśmy w naszych notatkach, wskazówkach i wytycznych. Sprawdzaliśmy, testowaliśmy i weryfikowaliśmy. Zoja bardzo aktywnie we wszystkim uczestniczyła - niezmordowanie testowała maty do siusiania, ugniatała legowiska, próbowała rozszarpywać gryzaki i zabawki, z surową bezwzględnością eliminowała kolejne obroże i szeleczki. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za tak skrupulatny audyt.

 • 13.05.2023

  Wielkie otwarcie

  Lekko nie było, ale zdecydowanie było warto! Dzięki zaangażowaniu całego teamu pod dowództwem Zoi, 13 maja 2023 roku otworzyliśmy sklep "Cztery Łapy" - sklep stacjonarny w Warszawie przy ulicy Puławskiej 35 i sklep internetowy. Mamy nadzieję, że znajdziecie w nim wszystko, czego Wasze pieski potrzebują.

Aktualizowanie...
 • Brak produktów w koszyku.